Intencje mszalne

ogłoszenia parafialne

św. Brat Albert

galeria

Archiwum

Jubileusz kapłanów z naszej Parafii

Z życia Kościoła » Jubileusz kapłanów z naszej Parafii

2024-06-16 18:09
➡️W dniu dzisiejszym na Mszy Świętej o godzinie 12:00 dziękowaliśmy za 45 lat posługi ks. Adama oraz 30 lat kapłaństwa ks. Władysława i ks. Pawła.
 
➡️Rada Parafialna w imieniu wszystkich parafian złożyła życzenia, które można przeczytac poniżej.
 
 
"Powinno się być dobrym jak chleb. Powinno się być jak chleb, który dla wszystkich leży na stole, z którego każdy może kęs dla siebie ukroić i nakarmić się jeśli jest głodny."
 
Drogi Księże Kanoniku Adamie!
 
Czterdzieści pięć lat - tyle czasu minęło od momentu, kiedy zdecydowałeś skierować stery swojego życia na drogę duchowną. Poprzez te wszystkie lata jesteś dla ludzi jak latarnia na morzu pozwalająca odnaleźć się zagubionym okrętom-duszom... Jesteś odblaskiem Chrystusa.
Z głębi serca życzymy Ci dużo zdrowia. Bożego Błogosławieństwa opieki Pani Myślenickiej oraz Świętego Brata Alberta na każdy dzień.
 
 
Święty Brat Albert w swoim życiu ujrzał Mistrza, który rozmnożył chleb dla głodnych ludzi. Dlatego niósł miłość i dobro najbiedniejszym i był dla nich jak chleb.
 
Drodzy Jubilaci: Ks. Proboszczu Władysławie oraz Ks. Pawle!
 
Dzisiaj dziękujemy za wasze 30 lat służby w Kościele, Bogu i ludziom. Życzymy Wam wierności w służbie kapłańskiej. Bądźcie jak Św. Brat Albert chlebem dla innych. Idźcie wiernie i wytrwale za Chrystusem. Chleb jest pokarmem, który nam towarzyszy każdego dnia. Zanim trafi ten dar na nasz stół, to rolnik musi najpierw wykonać swoją pracę, zaorać ziemię, zasiać ziarno i Bóg daje wzrost. Przez Waszą posługę tak samo jest z naszą wiarą i modlitwą. Dzięki Wam jesteśmy bliżej Chrystusa. Dzisiaj na kolejne lata Waszej posługi pragniemy Wam życzyć: Bożej Miłości , Matczynej Opieki Pani Myślenickiej, Ludzkiej Dobroci, Żelaznego Zdrowia, Anielskiej Cierpliwości 🙂
 
W imieniu wszystkich Parafian
Życzy Rada Parafialna