Misje Święte 2017 - zakończenie

Z życia Kościoła » Misje Święte 2017 - zakończenie

2017-10-22 14:18
Dzisiejsza niedziela jest ostatnim dniem Misji Świętych w naszej parafii. Na każdej z Mszy święcone są Krzyże, przyniesione z naszych domów, a także różańce i inne dewocjonalia.

Na uroczystej Mszy Św. o godzinie 12.00 odbyło się poświęcenie krzyża misyjnego oraz uroczyste wyniesienie go i zamontowanie na placu przy kościele. Nad całością jak zawsze czuwali niezawodni Strażacy z OSP Górne Przedmieście.

Dziękujemy serdecznie księżom Janowi oraz Kazimierzowi za wspaniałe prowadzenie Misji. Księdzu proboszczowi i wikaremu za zorganizowanie tychże. Panu organiście Wojciechowi za oprawę muzyczną oraz panu Kościelnemu Maciejowi za wszelką pomoc.

Życzymy wielu dobrych owoców Misji Świętych 2017. I jak w piosence oazowej o krzyżu:

„Krzyżu Święty, nad nami wzniesiony,
Jak bandaż litościwie ściągasz brzegi rany,
By się nowe zaczęło w sercu wyleczonym,
Zmiłuj się nad nami…”

niech Misje będą początkiem nowego i dobrego w naszych domach!