Z życia Kościoła » Wielki Czwartek

2024-03-28 15:38
➡️ W Wielki Czwartek obchodzimy pamiątkę ustanowienia Eucharystii i sakramentu kapłaństwa.

➡️ Serdecznie zapraszamy na Mszę św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 19.00. Po niej będzie miała miejsce Adoracja Pana Jezusa w Ciemnicy do godz. 24.00.

➡️ Naszym Duszpasterzom - ks Władysławowi, ks. Adamowi oraz ks. Tomaszowi - składamy najserdeczniejsze życzenia i podziękowania za Waszą służbę dla Kościoła i naszej parafialnej wspólnoty. Bóg zapłać!

Drodzy Kapłani,

Wybierając drogę swojego życia usłyszeliście słowa Chrystusa: "Pójdź za Mną", a Bóg stawiając Was na naszej drodze życia obdarzył nas wielką łaską. Dziękujemy, że jesteście z nami i dla nas.

Dziękujemy Wam, że odpowiedzieliście na głos Chrystusa, który wzywał Was do pójścia za Nim.

Pragniemy wyrazić wdzięczność za posługę kapłańską. Dziękujemy za wskazywanie nam jak odpowiadać na Bożą miłość i jak być świadkiem Chrystusa na co dzień.

Życzymy zdrowia, ufności, nieustającej radości z powołania oraz Chrystusowej miłości do Kościoła.

Zawierzamy Wasze Kapłaństwo w troskliwe ręce Matki Bożej Myślenickiej, niech Ona z matczyną czułością wspiera Was swoją obecnością i wstawiennictwem u Pana.

➡️ Życzymy wszystkim pięknego przeżycia tego dnia! 🙂