ogłoszenia parafialne

św. Brat Albert

XII Niedziela Zwykła – 23 VI 2024 r.

1. Trwa miesiąc poświęcony Bożemu Sercu. Zapraszam do wspólnej modlitwy podczas Mszy św. i nabożeństw czerwcowych.
    Dziś nabożeństwo po Mszy św. o godz. 16.30.
  2. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu:
    • w poniedziałek – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela;
    • w piątek – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika;
    • w sobotę – uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła;
      Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00, 16.00 i 18.00;
  3. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  4. Rozpoczęły się wakacje. Dzieciom i młodzież oraz wszystkim wypoczywającym życzymy dobrego czasu na uzupełnienie sił ciała oraz ducha.
  5. Zmiana porządku odprawiania Mszy św. nastąpi od 1 lipca tj. od przyszłego tygodnia.
  6. Nie były rozprowadzane koperty po domach i mieszkaniach z racjiśw. Brata Alberta patrona naszej parafii. Jeżeli ktoś pragnie złożyć ofiarę może to uczynić w zaadresowanej kopercie. Składane ofiary na inwestycje są przeznaczane na spłacenie nowego założonego nagłośnienia. Do wypłacenia wszystkich kosztów tych prac pozostało 60 tys.
  7. Bóg zapłać:

- za ofiary składane na tacę, w kopertach i za ofiary składane przy okazji  zapalania świec wotywnych.

Zapraszam całą wspólnotę parafialną do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zbiórka będzie miała miejsce za garażami, na tyłach naszego kościoła (przed nowym budynkiem plebanii) od dnia 24.06.’2024 do 04.07.’2024 do godz. 16.00. Proszę o zachowanie porządku. Przychody z akcji przeznaczone zostaną na wsparcie Polskich Misjonarzy.

W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do domu Ojca odszedłśp. Andrzej Ciepiela. Jego duszę polecajmy Miłosiernemu Bogu.