ogłoszenia parafialne

św. Brat Albert

Ogłoszenia duszpasterskie   –  19. Niedziela Zwykła.

1. Jako że dzisiaj mamy pierwszą niedzielę miesiąca, dlatego na zakończenie Mszy św. uklękniemy przed Jezusem obecnym w Najświętszym Sakramencie i wspólnie dziękować będziemy za Jego obecność wśród nas i poszukiwać właściwych ścieżek prowadzących do Boga.
  2. Wszystko wskazuje na to, że planowana na dzień dzisiejszy Msza św. na Mikołaju zostanie odprawiona o godz. 1430. Zapraszają organizatorzy do wspólnej modlitwy i serdecznych rodzinno – sąsiedzkich spotkań.
  3. We wtorek chcemy wspólnie się modlić za małżeństwa i rodziny naszej parafii. Prosić chcemy Boga o umiejętność naśladowania tej miłości, której wzorem jest Bóg. Przy Jego pomocy rodziny staną się ogniskami prawdziwego życia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w czasie różańca i wieczornej Mszy św.
  4. W czwartek będziemy pamiętać o naszych bliskich zmarłych. Przypomnimy ich sobie przez wypominki, a modlitwą w czasie koronki do miłosierdzia Bożego i Mszy św. będziemy prosić o dar wiecznego szczęścia dla nich.
  5. W sobotę, w święto Matki Bożej Kalwaryjskiej, pamiętajmy o Maryi, która przez fatimskie przesłanie zachęca nas do modlitwy i pokuty. W myślenickim sanktuarium kolejne nabożeństwo fatimskie. Różaniec rozpocznie się o godz. 1900, a potem o 2000 Msza św. z kazaniem i procesja z Cudownym Wizerunkiem naszej myślenickiej Matki.