Nadmorskie wakacje

Archiwum » Nadmorskie wakacje

Parafialny Klub Sportowy ALBERT, z myślą o letnim wypoczynku, organizuje nad polskim morzem wakacyjny obóz letni w Nowęcinie k/ Łeby. Każdy, kto ma ukończone 10 lat i jest uczniem szkoły podstawowej bądź gimnazjum albo szkoły ponadgimnazjalnej może być uczestnikiem tego obozu.

Zapewniamy religijną atmosferę wypoczynku, atrakcje sportowo – turystyczne pod okiem wykwalifikowanej i sprawdzonej kadry, dobre zaplecze socjalne ( jadalnia, sanitariaty), a nade wszystko atmosferę obozowego życia pod namiotami. Razem to wszystko pozostawia niezapomniane wrażenia.

Organizujemy w lipcu dwa dwutygodniowe turnusy:

• I turnus: 2 – 17 lipca,
  • II turnus:  17 lipca – 1 sierpnia.

Koszt udziału w tym obozie – obejmujący wyżywienie, pobyt i przejazd z Myślenic i z powrotem – wynosi 1000 zł.

Dodatkowe informacje można uzyskać u przedstawicieli Zarządu Klubu. Zapisy przyj-mowane będą w domu parafialnym przy kościele św. Brata Alberta w Myślenicach w następujące dni:

• od poniedziałku (6 maja) do piątku (10 maja) w godz. 1630 – 1800,
  • sobota (11 maja) w godz. 900 – 1000

Wtedy będzie można odebrać karty kwalifikacyjne.